Titles you rated
Real SteelRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
VexilleRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0- Brave StoryRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
TMNTRated ★ 2.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5