Series
Ratings
42
The Goddess of FireRated ★ 3.5
The Night WatchmanRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0