Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
BlindRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 1.5
The ScentRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
Salut d’AmourRated ★ 1.5
The Royal TailorRated ★ 1.5
How to Steal a DogRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.0