Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5
Feast of the GodsRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- The LandRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 2.5