Movies
Ratings
564
The People UpstairsRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
BurningRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 3.5
MissingRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5