Series
Ratings
185
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.0- 주관식당Rated ★ 5.0
- DoubtRated ★ 4.0
- Azuki-chan Season 1Rated ★ 4.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.5
- Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0