Movies
Ratings
126
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 1.5
127 HoursRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0