Series
Ratings
12
StrangerRated ★ 4.5
ChambersRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5