Movies
Ratings
291
LimitlessRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
White NightRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.5
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0