Series
Ratings
189
Empress KiRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0