Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 3.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.0