Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5