Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Hello, God!Rated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
Dr. ChampRated ★ 3.0
StyleRated ★ 2.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 1.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5- SkinsRated ★ 4.0
Parade's EndRated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 1.5
Ordinary LoveRated ★ 4.0