Series
Ratings
23
PastaRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0