Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.5
Knock Down the HouseRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5