Titles you rated
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Paradise in ServiceRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Lady MacbethRated ★ 2.5
The RingRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Poison Berry in my BrainRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Dark PlacesRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0