Series
Ratings
18
Black BooksRated ★ 4.0
Black BooksRated ★ 4.0
Black BooksRated ★ 4.0
LutherRated ★ 4.5
LutherRated ★ 4.0- WhitechapelRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0- The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5