Series
Ratings
179
MistyRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Pan AmRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
On AirRated ★ 4.5- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5