Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
SoulRated ★ 1.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Wonderful DaysRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0