Movies
Ratings
186
District 9Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
CrashRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 3.0