Movies
Ratings
152
Black SwanRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The 6th DayRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0