Series
Ratings
90
Doctor WhoRated ★ 4.0
Slayers NextRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 0.5- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0- WhitechapelRated ★ 4.0
I Live Alone: Girls' Secret PartyRated ★ 0.5
Big Little LiesRated ★ 0.5
Big Little LiesRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0