Titles you rated
TraffickersRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0