Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0