Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Piranha 3DDRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The StingRated ★ 4.5