Movies
Ratings
930
RevelationRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
MantisRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 0.5
King of ClonesRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 2.0
LobbyRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 1.5
RevolverRated ★ 3.0