Series
Ratings
97
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 0.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
ConnectionRated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 1.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5