Movies
Ratings
569
InsidiousRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
The AnarchistsRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
The Cassandra CrossingRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Fool's GoldRated ★ 4.0
A Civil ActionRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
PathologyRated ★ 4.0
The Oxford MurdersRated ★ 4.0
The OutlawRated ★ 2.0
The Black DahliaRated ★ 2.0
MissingRated ★ 3.0
Confession of PainRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 3.0
Rainbow EyesRated ★ 4.0
AwakeRated ★ 4.0