Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The CaptainRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Girl in the PictureRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
WishRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5