Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0