Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
Runway CopRated ★ 1.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 4.5