Titles you rated
RatatouilleRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 1.5
Gemini ManRated ★ 1.0
Bad BoysRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
ArmageddonRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0