Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0