Movies
Ratings
919
The Parent TrapRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 3.5
ShatteredRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
SakuranRated ★ 3.5