Movies
Ratings
134
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0