Movies
Ratings
100
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 2.0
No ReservationsRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 1.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 1.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0