Series
Ratings
268
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High CookieRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
18 AgainRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0