Movies
Ratings
158
Army of the DeadRated ★ 3.0
BrightburnRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 1.0
Black AdamRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.5
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5- The Fantastic DuoRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 0.5
SkylineRated ★ 2.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0