Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Deer HunterRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Midnight RunRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
Full Metal JacketRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Great EscapeRated ★ 5.0
Food, Inc.Rated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0