Movies
Ratings
78
BiutifulRated ★ 4.5
The CounselorRated ★ 1.5
TaxiRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 2.5
SteelRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 2.0
Guinea Pig 2: Flower of Flesh and BloodRated ★ 1.0
Guinea Pig 5: Mermaid in the ManholeRated ★ 2.0
Blair WitchRated ★ 0.5
Due DateRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0