Movies
Ratings
71
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0