Titles you rated
My DearestRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
My Perfect StrangerRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Crowned ClownRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
My Lovely LiarRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
Lovers of the Red SkyRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Time Called YouRated ★ 2.0