Movies
Ratings
265
Hachi-koRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0