Titles you rated
The NegotiatorRated ★ 5.0
Ip Man 3Rated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 3.5
PaycheckRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
SpeedRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 2.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5