Titles you rated
Come Back AliveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Strongest Chil-wooRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.5- Flirty Boy and GirlRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0- DamoRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5