Movies
Ratings
48
HerRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Almost FamousRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
High FidelityRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Detroit Metal CityRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0