Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Sound of NoiseRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0