Titles you rated
Gone with the WindRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
IrreversibleRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0