Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
The Mother and the BearRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0