Series
Ratings
38
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 5.0
DearestRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 0.5
Radio RomanceRated ★ 3.0
Produce 101Rated ★ 4.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.0
Produce 48Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5